top of page

BALIKÇI TEZGAHI - BÜYÜK

Ürün Kodu: 006MTTYS01259

Kategori: Montessori Eğitimi

Tavsiye Edilen Yaş Aralığı: 3+

Çocuklar bu sefer düz balıkçı tezgahında adetine göre balık dizme ve rengine göre eşleştirme yaparak oyununu oynamaktadır. Montessori prensiplerine göre bu tarz oyuncaklarla çocuklar beyinlerindeki algı ve motor becerilerini eğlenerek geliştirmektedirler. Adeta görsel şölene dönüşen bu oyuncakta ahşap yüzeye dokunmanın verdiği harika his sizlerin de hoşuna gidecek.

Metatoys Montessori Ahşap Oyuncak Seti
Metatoys Ahşap Oyuncak Seti Balıkçı Büyük Boy

OYUNCAK EBATLARI

29 cm eninde x 33 cm boyunda olan oyuncağımız yaklaşık x 3 cm yüksekliğe sahiptir. Kutu ebatları ve palet ebatları teklif formlarında belirtilmektedir.

Metatoys Ahşap Balık

OYUNCAK BİLGİSİ

1'den5'e kadar olan rakamları koyduğunuz renk bölgesindeki bölüm üzerine işaret edilen rakam kadar balıklar dizilir. Çocuk rakamların anlamsal karşılığını öğrenirken renklerle eşleştirme yapma yeteneğini de geliştirir. Birden fazla çocuğunda birlikte oynayabildiği bu Montessori Eğitim setinde objeler itinayla tasarlanmıştır.

Metatoys Ahşap Oyuncak Seti

Metatoys ahşap oyuncak üretiminde ıhlamur ağacını tercih etmektedir. Farklı bir ağaç kullanımı söz konusu olursa bunu teklif formunda belirtir. Oyuncakta kullanılan az miktarda ki renkler gösterilen dijital medyada veya uygulanan ahşap yüzeyde farklılık gösterebilir. Metatoys ürün reçetelerini değiştirme ve yayınlama hakkına sahiptir.

Metatoys Ahşap Oyuncak Seti
bottom of page