top of page

BALIKÇI TEZGAHI - KÜÇÜK

Ürün Kodu: 006MTTYS01258

Kategori: Montessori Eğitimi

Tavsiye Edilen Yaş Aralığı: 3+

Birbirinden güzel ve renkli balıkları her seferinde karmaşık konulan rakamların adetine göre tezgahtaki çubuklara dizmek çok eğlenceli. Çocuklar ilk temel 5 rakamı ve renk ilişkilerini öğrenirken çubuklara ve istif alanlarına balıkları dizmek için el becerilerini ve motor hareketlerini geliştirecekler.

Metatoys Ahşap Oyuncak Seti
BALIKÇI KÜÇÜK EBATLAR.png

OYUNCAK EBATLARI

16 cm eninde x 32 cm boyunda olan oyuncağımız yaklaşık x 6 cm yüksekliğe sahiptir. Kutu ebatları ve palet ebatları teklif formlarında belirtilmektedir.

Metatoys Ahşap Balık

OYUNCAK BİLGİSİ

1'den5'e kadar olan rakamları koyduğunuz renk bölgesindeki çubuk üzerine işaret edilen rakam kadar balık üst üste istiflenir. Çocuk rakamların anlamsal karşılığını öğrenirken renklerle eşleştirme yapma yeteneğini de geliştirir. Birden fazla çocuğunda birlikte oynayabildiği bu Montessori Eğitim setinde objeler itinayla tasarlanmıştır.

Metatoys Montessori Ahşap Oyuncak Serisi

Metatoys ahşap oyuncak üretiminde ıhlamur ağacını tercih etmektedir. Farklı bir ağaç kullanımı söz konusu olursa bunu teklif formunda belirtir. Oyuncakta kullanılan az miktarda ki renkler gösterilen dijital medyada veya uygulanan ahşap yüzeyde farklılık gösterebilir. Metatoys ürün reçetelerini değiştirme ve yayınlama hakkına sahiptir.

Metatoys Montessori Ahşap Oyuncak Serisi
bottom of page