top of page

HAREKETLİ AHŞAP KANGURU VE YAVRUSU

Ürün Kodu: 006MTTYS01601

Kategori: Hareketli Oyuncaklar

Tavsiye Edilen Yaş Aralığı: 1-6

Metatoys ailesinin başarılı mekanik aksamlı ahşap oyuncaklarından biriyle karşınızdayız. Karnında taşıdığı yavrusunu gezdirmeye çıkan kangurumuz ilerledikçe meraklı yavrumuz dışarıyı daha iyi görebilmek için can atıyor. Destek denge tekerlekleriyle oyuncusu tarafından rahatlıkla sürülebilen oyuncağımızın bebek kangurusu ana tekerden aldığı hareketle ileri geri oynayarak oyuncağa farklı bir hava katıyor. Bu sevimli anne ve çocuk kanguruyla tanışmaya çok yakınsınız. 

OYUNCAK BİLGİSİ

kanguru ikili.png

Tamamen ahşaptan üretilmiş oyuncağımızda anne kanguru ve yavru kanguru figürlerini görmektesiniz. Kanguru sürüldüğünde yavru kangurunun ileri geri hareket etmesi çocuklardaki merak duygusunu uyandıracak ve anlama, keşfetme güdüsünü tetikleyecektir. Sorumluluk sahibi ebeveynler çocukları böylesi sağlıklı, doğal bir oyuncakla çocukları eğlenirken anın tadını çıkaracaklar.

Metatoys ahşap oyuncak üretiminde ıhlamur ağacını tercih etmektedir. Farklı bir ağaç kullanımı söz konusu olursa bunu teklif formunda belirtir. Oyuncakta kullanılan az miktarda ki renkler gösterilen dijital medyada veya uygulanan ahşap yüzeyde farklılık gösterebilir. Metatoys ürün reçetelerini değiştirme ve yayınlama hakkına sahiptir.

Metatoys Hareketli Ahşap Oyuncak

OYUNCAK EBATLARI

5 cm eninde x 15 cm boyunda olan oyuncağımız yaklaşık x 16 cm yüksekliğe sahiptir. Kutu ebatları ve palet ebatları teklif formlarında belirtilmektedir.

bottom of page