top of page

KERTENKELE KAYDIRAĞI

Ürün Kodu: 006MTTYS01701

Kategori: Hareketli Oyuncaklar

Tavsiye Edilen Yaş Aralığı: 1-6

Meraklı kertenkelemiz, neler olup bittiğini daha yakından görmek için tırmandığı kaydırakta tekerleklerin akışını izlemekten keyif alıyor. Platformdaki 8 tekerleği yukarıdan bıraktığınızda eğlenceli bir yolculuk başlayacak. Ayrıca çocuklar, fiziğin temel yasalarını ilk kez gözlemleme fırsatına sahip olacaklar. Yuvarlanan nesneleri, dönen tekerlekleri ve kavisli yüzeylerin davranışını keşfedecekler.

OYUNCAK BİLGİSİ

Oyuncak içeriğinde bulunan 8 adet tekerlekle oynanır. Tekerler kaydırağın en üst kısmından kaydırağa serbest bırakılır. Doğal olarak aşağıdaki kızaklarda tekerler dönerek seyahatine devam eder. Birden fazla çocuğunda birlikte oynayabileceği bu benzersiz tasarımı çok beğeneceksiniz. 

Metatoys ahşap oyuncak üretiminde ıhlamur ağacını tercih etmektedir. Farklı bir ağaç kullanımı söz konusu olursa bunu teklif formunda belirtir. Oyuncakta kullanılan az miktarda ki renkler gösterilen dijital medyada veya uygulanan ahşap yüzeyde farklılık gösterebilir. Metatoys ürün reçetelerini değiştirme ve yayınlama hakkına sahiptir.

OYUNCAK EBATLARI

Metatoys Ahşap Oyuncak Kertenkele Kaydırağı

16 cm eninde x 22 cm boyunda olan oyuncağımız x 30 cm yüksekliğe sahiptir. Kutu ebatları ve palet ebatları teklif formlarında belirtilmektedir.

bottom of page