top of page

RENGİNİ BUL

Ürün Kodu: 006MTTYS01301

Kategori: Montessori Eğitimi

Tavsiye Edilen Yaş Aralığı: 2+

Çocukların ilk yıllarında temel motor yeteneklerinin gelişmesi ilişki kurma becerileri kazanmasıyla başlıyor. Rengine uygun yerleştirme yapabilmek adına kurgulanmış bu doğal oyuncak çocuklardaki ahşap sevgisini de artıracaktır.

Metatoys Montessori Eğitim Ahşap Oyuncak Seti
Metatoys Montessori Eğitim Ahşap Oyuncak Seti

OYUNCAK EBATLARI

23 cm eninde x 30 cm boyunda olan oyuncağımız x 3 cm yüksekliğe sahiptir. Kutu ebatları ve palet ebatları teklif formlarında belirtilmektedir.

OYUNCAK BİLGİSİ

Ahşap tabla üzerindeki yuvaların kenarlarında Metatoys oyuncak renkleri bulunmaktadır. Pulların rengine göre dizilmesi biz yetişkinler için basit görünse bile gelişmekte olan bir çocuk için eğitici bir misyondur. Çocuklarımızın sağlıklı oyuncaklarla büyümesi bizim sorumluluğumuzdur ve tercihlerimiz onu şekillendirecektir. İşte bu yüzden doğal ahşapla çocuklarını büyütmeyi tercih eden ebeveynlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. 

Metatoys ahşap oyuncak üretiminde ıhlamur ağacını tercih etmektedir. Farklı bir ağaç kullanımı söz konusu olursa bunu teklif formunda belirtir. Oyuncakta kullanılan az miktarda ki renkler gösterilen dijital medyada veya uygulanan ahşap yüzeyde farklılık gösterebilir. Metatoys ürün reçetelerini değiştirme ve yayınlama hakkına sahiptir.

Metatoys Ahşap Oyuncak Seti
bottom of page