top of page

EŞİNİ BUL - EMOJİ SETİ

Ürün Kodu: 006MTTYS01401

Kategori: Montessori Eğitimi

Tavsiye Edilen Yaş Aralığı: 5+

Metatyos Montessori Eğitim Ahşap Oyuncak Seti

Hafıza güçlendirici oyuncaklar arasında beğeniyle oynanan emoji çiftini bulma oyunu çocukları bir araya getiriyor. Birbirine yakın emojileri seçmek için çocuklar biraz olsun hafızalarını zorlayacaklar.

EMOJI  EBATLAR.png

OYUNCAK EBATLARI

23 cm eninde x 30 cm boyunda olan oyuncağımız yaklaşık x 3 cm yüksekliğe sahiptir. Kutu ebatları ve palet ebatları teklif formlarında belirtilmektedir.

Metatoys ahşap oyuncak üretiminde ıhlamur ağacını tercih etmektedir. Farklı bir ağaç kullanımı söz konusu olursa bunu teklif formunda belirtir. Oyuncakta kullanılan az miktarda ki renkler gösterilen dijital medyada veya uygulanan ahşap yüzeyde farklılık gösterebilir. Metatoys ürün reçetelerini değiştirme ve yayınlama hakkına sahiptir.

OYUNCAK BİLGİSİ

Ahşap tabla üzerindeki yuvalara önceden sırası karıştırılmış emoji pullar ters çevrilerek rastgele dizilir. İki oyuncudan ilk başlayan iki pulu çevirir ve eşini bulmaya çalışır. Denemesinde başarısız olursa çevirme hakkı oyun arkadaşına geçer. Oda benzer şekilde iki pulu çevirerek ön yüzüne bakar. Ne zaman eşleşen bir çift bulunur o pul setini bulan oyuncu kazanır. Tekrar deneme hakkını ayrıca elde eder. Tablada eşleşmemiş pul kalmayana kadar oyun devam eder.

emojioynanmış3.png
bottom of page