top of page

EŞİNİ BUL - SİMGELER

Ürün Kodu: 006MTTYS01402

Kategori: Montessori Eğitimi

Tavsiye Edilen Yaş Aralığı: 5+

Gelişmekte olan çocukların görselleri anlama ve eşleştirme konusunda bu oyuncak faydalı olacaktır. Paylaşılan bu oyuncakta çocukların hafızaları da güçlenmektedir. Hiçbir boyar madde içermeyen doğal ahşap oyuncağımız tüm koleksiyonlarda olduğu gibi çocuklarımızın sağlığını düşünerek üretilmiştir.

Metatoys Montessori Ahşap Eğitim Seti
Metatoys Ahşap Oyuncak Seti

OYUNCAK EBATLARI

23 cm eninde x 30 cm boyunda olan oyuncağımız yaklaşık x 3 cm yüksekliğe sahiptir. Kutu ebatları ve palet ebatları teklif formlarında belirtilmektedir.

Metatoys ahşap oyuncak üretiminde ıhlamur ağacını tercih etmektedir. Farklı bir ağaç kullanımı söz konusu olursa bunu teklif formunda belirtir. Oyuncakta kullanılan az miktarda ki renkler gösterilen dijital medyada veya uygulanan ahşap yüzeyde farklılık gösterebilir. Metatoys ürün reçetelerini değiştirme ve yayınlama hakkına sahiptir.

OYUNCAK BİLGİSİ

Figürlü pullar ahşap masa üzerindeki yuvalara ters çevrilerek rastgele yerleştirilir. İlk oyuncu, eşini bulmak için pullardan ikisini açacak. Denemesinde başarısız olursa, sıra diğer oyuncuya geçer. Eşleşen bir çift bulunduğunda, onu bulan oyuncu onu kendi tarafına alır. Tekrar deneme hakkını da alır. Oyun, tahtada eşleştirilmemiş pul kalmayana kadar devam eder.

Metatoys Ahşap Oyuncak Seti
bottom of page